Idealny prezent dla partnerki – masaż erotyczny

Kobiety na ogół nie mają problemu w wyborem prezentu dla swojego partnera. Są doskonałymi słuchaczkami i obserwatorkami. Z codziennych rozmów potrafią wydobyć cenne informacje, które następnie wykorzystają podczas poszukiwań najlepszego prezentu dla niego. Mężczyznom trudniej przychodzi szukanie pomysłów na prezent dla partnerki. Najczęściej decydują się na tradycyjny materialny podarunek i przeważnie obdarowują swoją kobietę kwiatami, perfumami, bielizną i biżuterią. Nie ma w tym nic złego, ale im dłużej są w związku, tym trudniej jest im zaskoczyć swoją partnerkę. Kobiety lubią niespodzianki, a otrzymywanie podobnych prezentów w kolejnym roku może być coraz mniej atrakcyjne. Ale mamy dobrą wiadomość. Możesz wprowadzić zmiany już dzisiaj i przy następnej okazji totalnie zaskoczyć swoją partnerkę.

Coraz bardziej popularne staje się podarowywanie wrażeń zamiast rzeczy materialnych. Gromadzenie kolejnych przedmiotów nie daje tyle szczęścia, co zdobywanie kolejnych wyjątkowych wspomnień. Masaż erotyczny dla partnerki będzie dla niej niezapomnianym przeżyciem, a korzyści z masażu otrzymasz również Ty. Jeśli zadbasz o każdy szczegół i dasz z siebie wszystko, to Twoja kobieta na pewno odwdzięczy się Tobie także w niezapomniany sposób.

 

Masaż erotyczny dla niej – co musisz wiedzieć?

Pamiętaj, że sam masaż erotyczny to nie wszystko. Liczy się każdy szczegół, a to, jak się przygotujesz do masażu, zadecyduje o całej reszcie. Na początek zaplanuj dzień, a najlepiej wieczór, kiedy podarujesz swojej partnerce masaż erotyczny. Przygotuj również swoją partnerkę i poproś ją, aby dysponowała w tym czasie kilkoma wolnymi godzinami.

Masaż erotyczny możesz wykonać tak naprawdę w każdym miejscu w domu, ale najlepiej nadaje się do tego sypialnia. Duże łóżko zapewni komfort Wam obojgu i będzie doskonałym miejscem do kontynuowania wspólnej zabawy.

Przed spotkaniem z partnerką zadbaj o stworzenie romantycznej atmosfery w sypialni. Wywietrz pomieszczenie, zapewnij odpowiednią temperaturę, zapal zapachowe świece i włącz nastrojową muzykę. Odpowiednie przygotowanie to połowa sukcesu. My na przykład nie używamy zapachowych świec, ale tylko naturalne kadzidła wykonane z mieszanek drzew i ziół.

Przed masażem możecie spożyć lekką kolację. Najlepiej przy subtelnym świetle świec i kojącej muzyce. Odpowiedni nastrój ułatwi Wam płynne przejście wprost do sypialni. Przed masażem przygotuj olejek do masażu. Najlepsze będą naturalne oleje, które doskonale rozprowadzają się na ciele, a dodatkowo odżywiają i nawilżają skórę. Nie zapomnij o właściwym zapachu olejku. Wybierz zapach, który lubi Twoja partnerka. To dodatkowo pobudzi jej zmysły. Też tu polecamy naturalne olejki.

 

Masaż erotyczny dla niej  – jak masować?

Masaż erotyczny jest jedyną odmianą masażu, w której wszystkie chwyty są dozwolone, oczywiście za zgodą osoby masowanej. Nie musisz znać żadnych specjalnych technik masowania, wystarczy zdać się na własną intuicję i mieć na uwadze wskazówki osoby masowanej. Jeśli już dłuższy czas znasz swoją partnerkę, to z pewnością wiesz już, co lubi i w jaki sposób masz ją dotykać. Jeśli jeszcze nie wiesz, to masaż erotyczny jest świetnym sposobem na poznanie preferencji partnerki. To cudowni prezent dla partnerki jak również dla dwojga.

W trakcie masażu próbuj wszystkiego – ugniataj, masuj, muskaj. Nie musisz ograniczać się do samych rąk. Zaangażuj również swoje usta i język i zobacz, jak zareaguje Twoja partnerka. Ciało kobiece można uznać za jedną wielką strefę erogenną – dotykanie niemal każdego fragmentu kobiecego ciała jest dla niej bardzo podniecające. Masaż erotyczny zacznij jednak od miejsc mniej erogennych, a te najwrażliwsze zostaw na koniec.

 

Masaż erotyczny dla kobiet – dlaczego warto podarować swojej partnerce taki prezent?

Masaż erotyczny to wyjątkowy prezent dla partnerki. Masz gwarancję, że nigdy wcześniej Twoja partnerka nie dostała równie niezwykłego podarunku. Nawet jeśli miała okazję przekonać się w przeszłości, jak wspaniały może być masaż erotyczny, to Ty możesz zafundować jej zupełnie nowe, niepowtarzalne wrażenia. Masaż erotyczny to okazja na zbliżenie się do siebie i spędzenie wyjątkowych chwil razem. To prezent, który oderwie myśli od codzienności. Sprawisz swojej kobiecie wiele przyjemności. Rozluźnisz jej ciało i pomożesz pozbyć się napięć.

Masaż erotyczny to również doskonała forma gry wstępnej. Kobieta, aby mogła się w pełni zaangażować w zbliżenie, musi być bardzo pobudzona. Wtedy będzie czerpać więcej przyjemności z seksu i sama chętniej będzie dawać przyjemność partnerowi. Codziennie nie zawsze jest czas na długą grę wstępną. Masaż erotyczny może być wyjątkowym prezentem dla niej, ale również czasem, kiedy razem odkryjecie seks na nowo.

 

Zapisz się już dziś

Zapisz swoją partnerkę do nas na masaż erotyczny. Lub zapiszcie się na masaż erotyczny dla pary.