Fantazje seksualne kobiet. Jakie są najczęstsze marzenia i fantazje erotyczne kobiet?

Nie tylko mężczyźni mają fantazje erotyczne, kobiety również. Nie zawsze wszystkie marzenia erotyczne można zrealizować, ale warto popuszczać wodze fantazji.    Nie ma złych fantazji erotycznych. Przecież myśląc o czymś – fantazje seksualne kobiet, nie musisz tego wcale realizować. Marzenia erotyczne możesz spełniać, ale nie musisz. Fantazje erotyczne mogą pozytywnie wpłynąć na Twoje życie seksualne. Możesz dać ponieść się swoim marzeniom podczas relaksu, masturbacji, a nawet seksu z partnerem. Spróbuj, a zobaczysz, jak marzenia erotyczne wpłyną na Twoje doznania. O czym najczęściej marzą kobiety? O czym Ty najczęściej marzysz? Dzisiaj przedstawiamy najbardziej popularne fantazje erotyczne kobiet.

 

Seks z kobietą

Seks z kobietą to jedna z najczęściej występujących fantazji seksualnych wśród kobiet. Dlaczego ta fantazja seksualna pojawia się najczęściej? Z pewnością dlatego, że żaden mężczyzna nie wie dokładnie czego tak naprawdę pragniesz. Możesz mówić mężczyźnie o tym, co lubisz najbardziej, w jaki sposób powinien Cię dotykać, ale jak ktoś nie przekona się o tym na własnym ciele, to nigdy nie będzie to samo. Kobiety wiedzą, co sprawia im największą przyjemność. Jak należy dotykać, gdzie należy dotykać i z jaką intensywnością to robić. Jeśli pieszczoty są zgodne z Twoimi oczekiwaniami, to doznania są jeszcze bardziej intensywne. Dlatego fantazje erotyczne kobiet często są związane z seksem z kobietą.

 

Seks z nieznajomym

Seks z nowo poznanym mężczyzną to również częsta fantazja seksualna kobiet. Nie miej wyrzutów sumienia, jeśli jesteś w związku, a marzysz o innym mężczyźnie, przecież to tylko Twoje erotyczne marzenia. Wyobrażanie sobie seksu z mężczyzna, którego właśnie dzisiaj widziałaś, może być cudowną odskocznią od codzienności. Ciekawostką jest, że wiele kobiet fantazjuje o seksie z mężczyzną, który w ogóle nie jest w ich typie. Mężczyzna z fantazji seksualnych może Ci się w ogóle nie podobać lub możesz go nie lubić. W rzeczywistości nie chciałabyś być z nim w związku ani uprawiać z nim seksu, jednak w fantazjach seksualnych seks z nieznajomym wydaje Ci się on bardzo pociągający. Jakie są jeszcze fantazje erotyczne kobiet?

 

Masaż erotyczny

Nie wszystkie fantazje seksualne kobiet muszą być bezpośrednio związane z seksem. Masaż erotyczny to również jedna z najczęściej pojawiających się fantazji erotycznych kobiet. Marzysz o masażu erotycznym, bo nic tak wspaniale Cię nie odpręży i nie przygotuje Twojego ciała i umysłu na prawdziwe zbliżenie. Mężczyźni częściej koncentrują się na samym orgazmie. Dla kobiet ważniejsza jest gra wstępna, bo to od niej zależy, ile przyjemności przyniesie sam stosunek i jaki będzie finał. A masaż erotyczny to wspaniały sposób na grę wstępna i gwarancja satysfakcjonującego seksu. My robimy masaże erotyczne dla kobiet i par. Może warto to doświadczyć? 🙂

 

Seks z dominującym mężczyzną

Kobieta zmienna jest i czasem sama lubi dominować, a czasami woli być zdominowana. Kobiety z natury są bardziej wrażliwe, delikatne i łagodne. Mężczyźni są silniejsi fizycznie i bardziej dominujący. Dlatego częściej jednak kobieta woli być zdominowana przez mężczyznę. W tym przypadku fantazje seksualne kobiet są różne. Jedne kobiety marzą o uległości wobec swojego partnera, a niektóre marzą nawet o gwałcie. Nie oznacza to, że chcą być zgwałcone i wyrażają zgodę na seks z obcym mężczyzną. To tylko fantazja seksualna.

 

Seks w miejscu publicznym

Seks w miejscu publicznym nie musi wcale oznaczać seksu w miejscu, gdzie jest dużo ludzi. Fantazje seksualne odnośnie miejsc publicznych dotyczą również łona natury – seksu na opuszczonej plaży, słonecznej łące czy w lesie. Dlaczego marzymy o seksie poza domem? Ponieważ marzeniom tym towarzyszą specyficzne emocje. Myśl o seksie w miejscu, gdzie może Cię ktoś zobaczyć, może powodować przyjemne uczucie podniecenia, lekkie zawstydzenie, ale przede wszystkim chęć spróbowania czegoś zupełnie nowego. To jedna z tych fantazji seksualnych, które warto urzeczywistnić w swoim życiu.

 

Odgrywanie roli

Bal przebierańców nie jest zarezerwowany tylko dla dzieci. Również dorośli mogą bawić się w przebieranki i odgrywać różne role, szczególnie w swoich fantazjach seksualnych. Kobiety najczęściej marzą, by przebrać się za pokojówkę i pielęgniarkę. Częściej jednak wolą, by mężczyzna się przebierał. I tak najchętniej widziałyby go w przebraniu policjanta, strażaka lub żołnierza. Nie bez powodu kobiety marzą o mężczyźnie w mundurze. Mundur kojarzy się z władzą i dominacją, a jak wiadomo kobiety lubią takich mężczyzn.

Bez względu na to, jakie masz fantazje seksualne, nie musisz się ich wstydzić. Marzenia erotyczne mają wszystkie kobiety, bez względu na wiek. Jeśli pomyślisz o seksie z innym mężczyzną czy kobietą, to jeszcze nie jest oznaką, że zdradzasz czy chcesz zdradzić swojego partnera. Fantazje seksualne kobiet są takie same, jak inne Twoje myśli. Nie trzeba ich oceniać czy są dobre, czy złe. Po prostu są. Zaakceptuj to i nie próbuj ich powstrzymać. Pozwól im swobodnie płynąć i cieszyć się nimi, a jeśli chcesz masaż erotyczny to napisz do nas.